h

Wilbur en Jaap enorm bedankt!

29 maart 2018

Wilbur en Jaap enorm bedankt!

Foto: SP

Afscheid van onze toppers Wilbur van den Hoven en Jaap van Densen als raadslid. Ja ze stoppen als raadslid, maar zeker niet met SP Boxmeer. Jaap en Wilbur zullen zich op verschillende manieren blijven inzetten voor een sociaal gemeente Boxmeer! Zoals onze fractievoorzitter Johan Koelman zei tijdens het afscheidswoord: 'Niet meer in de raad, maar wel op straat'.

Jaap heeft zich de afgelopen jaren hard gemaakt dat de leefbaarheid zou
verbeteren in de gemeente Boxmeer. Heeft vele gesprekken gevoerd met de
sociale woningbouw zodat mensen een huurwoning konden vinden en krijgen
binnen onze gemeente. En dat deze ook vooral betaalbaar zou zijn en blijven. Dat er weer volop gebouwd zou gaan worden zodat er weer voldoende huur en starterswoningen zouden zijn voor jong en oud. Het begin is gemaakt maar we zijn er nog lang niet.

Daarnaast heeft Jaap zich in gezet voor de jongeren binnen onze gemeente. Van heel jong tot jong volwassenen moet er voldoende te doen en te beleven zijn binnen onze prachtige gemeente Boxmeer. Jaap was de stille kracht binnen de fractie van de afgelopen jaren maar absoluut van onschatbare waarde. Gelukkig blijft Jaap absoluut betrokken bij SP Boxmeer en zien wij Jaap in een andere functie terug keren. Welke dat zal zijn hoort u
wanneer het moment daar is.

Wilbur heeft de afgelopen 4 jaar in de raad van Boxmeer gezeten en heeft met veel lef, directheid en betrokkenheid o.a. het milieu en de leefomgeving
behartigd. Wilbur las zich van te voren uitstekend in en was van A tot Z
op de hoogte. Durfde zeer kritische vragen te stellen en ging een felle
discussie absoluut niet uit de weg. Zo heeft Wilbur o.a. gezorgd dat men
het natuurbehoud in de gemeente Boxmeer op peil hield. Dat er beter met
het milieu om gegaan moest worden. Waardoor men nu plastic, drankenkartons en blik kan scheiden en gratis mag aanbieden tijdens de 2
maandelijkse ophaal momenten.

Daarnaast heeft Wibur zich hard gemaakt samen met de werkgroep voor het
Schaartsven. Dit mooie stukje natuur en de daarbij horende recreatieplas
moet behouden blijven en weer aantrekkelijk gemaakt worden voor jong en
oud.

Beide danken wij hun voor hun enorme inzet. En zijn blij dat beide zich blijven inzetten voor SP Boxmeer.

U bent hier